Спадок нації

2019 ж. 16 Мам.
728 665 Рет қаралды

Перший документальний фільм про вишиті сорочки. Вишиванка - у кожного вона своя. Але є одна найцінніша для всіх.
Вишити, щоб вижити.
Режисер та оператор - Олександр Ткачук
Автор ідеї та сценарист - Леся Воронюк

Пікірлер
 • Друзі, якщо вам сподобалася стрічка "Спадок нації", будемо вдячні за підтримку нашого наступного супер масштабного та амбітного проєкту - створення сучасного інтерактивного Музею Української Вишиванки (Музею реліквій та технологій) www.denvyshyvanky.com/donate/ Реквізити: картка Приватбанк ГО ВСЕСВIТНIЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ: 5169330519299066 АБО: ГО ВСЕСВIТНIЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ Код отримувача: 39904077 Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN: UA213052990000026004036205522 Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

  День ВишиванкиДень Вишиванки7 ай бұрын
  • Сподобалась😁але чому немає згадки за вишиванку із південного регіону України?

   Hanna StoichykHanna Stoichyk3 ай бұрын
  • Добрий день! Дякую за вашу роботу! Хотіла показати це кіно своїм друзям за кордоном, але, на жаль, немає англ субтитрів - скажіть, будь ласка, чи плануються вони? Я навіть думала сама поперекладати і додати, але у вас вимкнена така опція для відео :-\

   Zhe VasylievaZhe Vasylieva5 ай бұрын
 • Низький уклін усім причетним до створення фільму! 💛💙

  Li DaLi Da3 жыл бұрын
  • Дякую.💙💛🙏

   Kyzmina RaisaKyzmina Raisa2 ай бұрын
 • Безмежно вдячна усім тим, хто брав участь у створенні цього фільму!!!!!!! Низький уклін та шана Вам!!! Емоції переповнюють...

  Людмила ГунькоЛюдмила Гунько3 жыл бұрын
  • Гордиться своей нацией, конечно, здорово - если больше нечем.

   Сергей ФокинСергей ФокинАй бұрын
 • Була здивована тим, що ще в.давнину народ зберігав свій код, генетику. Кожен рід в своїй вишиванці відзначав якоюсь квіткою, щоб не змішати свій рід. Це я такого навіть не знала та не чула.Не з наукової точки зору, а народною мудрістю.Цей фільм , це відкриття для багатьох та треба берегти пам'ять народу. СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ НАРОДУ.БОЖЕ, БЕРЕЖИ.УКРАЇНУ ТА ЇЇ НАРОД!!!!

  Valentyna PodkValentyna Podk2 жыл бұрын
  • Народ берег культуру, но когда к культуре прицепили политику - культура стала маркером. Поскольку основа украинства - отрицание общности с русскими, русофобия, и вышиванка стала маркером русофоба, признаком затаенной обиды и злобы. Вышиванка стала униформой националистов, атрибутом митингов, маршей, акций. Вот так культура стала отрицанием культуры, оружием. Это и погубит ее, загонит в архаику, в изоляцию. Никакое вранье о том, как украинцев притесняли, не оправдает этого издевательства над народной культурой. На самом деле в СССР на всех концертах присутствовали украинские танцы в вышиванках и никто не запрещал носить эту одежду - но никто не видел смысла ходить в вышиванке там, где она была неуместна. Одна из женщин в фильме рассказывает, как вышивала себе сорочки в лагере - и что, кто-то запретил? Украинцы сделали с вышиванкой то же, что немцы сделали со свастикой.

   Сергей ФокинСергей ФокинАй бұрын
 • Безмежно вдячний всім полеглим у боротьбі за Україну, за її традиції і культуру! Вічна пам'ять! Україна понад усе!

  VitaliyVitaliy5 ай бұрын
 • Прывітанне з Беларусі! Украінцы, вы неверагодныя, люблю вас!

  Елена СачковаЕлена Сачкова8 ай бұрын
 • Дякую вам за все що ви робите!!! Дякую нашим ЗСУ❤️🇺🇦тільки зараз багато хто зрозумів наскільки важливо любити свою країну, я вірю в те що все буде добре! Зараз саме час щоб переходити на українську мову…ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ🇺🇦❤️

  stil. zefstil. zef6 ай бұрын
 • В 22 году этот фильм смотрится еще острее! Спасибо создателям!) Удивительная, красивая, сильная наша Украина! Скорее мирного неба нам!

  Anna RebusAnna Rebus3 ай бұрын
 • Чудовий фільм дякую. Випадково натрапила на нього на просторах інтернету. Коли почалося повномасштабне вторгнення рф в Україну будучи за кордоном було настільки важко та тривожно за своїх рідних та усіх людей які страждають, що підсвідомо, щоб хоч якось заспокоїтися почала вишивати вишиванку це справді заспокоює. І коли мене мої друзі іноземці запитують мене чому я так зафіксована на цій роботі я відповідаю просто: "вже скоро ми будемо святкувати день перемоги, я в це щиру вірю", і коли я буду її носити цим я буду показувати наскільки красивою є наша культура, наша автентичність.

  Giulia KolosGiulia Kolos6 ай бұрын
 • Велика подяка всім, хто долучився до створення фільму. Емоційно, зворушливо!! Наразі вишиваю старшому синові вишиванку, молодшому - поки купимо.

  Анна КікошАнна Кікош2 жыл бұрын
 • Низький уклін всім українцям,які збирають,відтворюють і зберігають свою спадщину!

  Sveta LavrinSveta Lavrin Жыл бұрын
 • Прекрасна робота, друзі! А фінальний акорд - просто до щему в грудях. Дякуємо за велику справу зроблену Вами!

  РокРадіо УкраїнаРокРадіо Україна2 жыл бұрын
 • Фільм- скарб!! Величезна подяка усім творцям за це диво... Емоції перехоплюють!

  Юлія КанюкаЮлія Канюка2 жыл бұрын
  • Ви йобнулись?? Крім леніна в жовтні ні чого в житті не бачили??

   bstmehanikbstmehanik Жыл бұрын
 • Дуже гарний фільм!!! Щей зачепили моє рідне село! Я не знав, шо буковинська вишивка пішла із мого села Мамаївці. В кожного другого жителя, в хаті є хоч одна картина художника Тащука, який як виявилось, зробив орнамент квітів для буковинської сорочки. Вдячний вам за працю! Треба побільше таких фільмів, особливо в такий нелегкий зараз для людей час. Я дивлюсь 06,05,2022 коли йде повномасштабна війна, і розумію, що зараз особливо актуально носити вишиванку!!! ЩОб не забувати і не забували!!!!

  ФЛЯГА СВИСНУЛАФЛЯГА СВИСНУЛА4 ай бұрын
 • Фільм просто неперевершений!!! Це надбання і гордість нашої української нації!!! Слава Україні 🇺🇦✊ Істино горджуся що я є частинкою цього великого наРоду України!!! Хай живе Україна вічно, так, так, так!!!

  I h o r - C h o r n o b r o v y iI h o r - C h o r n o b r o v y i7 ай бұрын
 • Там де правда, там і Бог! Дуже дякую всім хто створив фільм! Благословення Божого!

  Галина КГалина К Жыл бұрын
 • Чудовий фільм! Подяка пані Лесі Воронюк та усьому творчому колективу!

  Taras KokovskyTaras Kokovsky2 жыл бұрын
 • Який прекрасний фільм про нашу вишиванку! Мрію щоб кожен українець переглянув та усвідомив істину закладену у фільмі та сакральність вишитої сорочки для українців та нашої нації. Так само як і мова.

  Ліза ФедоришинЛіза Федоришин4 ай бұрын
  • Строили бы нацию с добрым отношением к другим нациям, проживающим на территории, доставшейся Украине от русских, и было бы у украинцев всё ладно. Процветали бы и не пришлось обижаться. А теперь, к сожалению, будут еще сто лет слезы лить по упущенному шансу и погибшим по недоумию политиков.

   Сергей ФокинСергей ФокинАй бұрын
 • Дякую усім нашим людям!!! За культуру, за збереження традицій, за сили та за фільм такий :)

  Mari_KMari_K5 ай бұрын
 • Дивилась цей фільм,плакала і сміялася,тішилася і пишалася нашим народом,нашою нацією.дуже потрібний цей фільм для старших,для молодих і для ще ненароджених.Дуже дякую вам за працю,всім хто створював цей фільм і всім поколінням,що створювали такі світові шедеври!

  Halyna ZhydovskaHalyna Zhydovska4 ай бұрын
 • Дякую і низький уклін хто зберіг вишиванки на протязі життя поколінь а також для створюіачів такого сильного фільму!!!

  Євдокія МорозЄвдокія Мороз2 жыл бұрын
 • Дякую за фільм. Це життя нашої України, історії українців минувшого і теперішнього. Тішуся, що люди вберегли свою ідентичність незважаючи на голод і геноцид. Жалкую, що моя сім'я не вберегла свою історію.

  Iryna KachalenkoIryna Kachalenko3 жыл бұрын
 • Низький уклін! Велику справу ви зробили!

  Jurko GolubJurko Golub2 жыл бұрын
 • Бачила фільм раніше. Весь фільм проплакала, пережила, щось нове дізналась. Мої діти носять сорочки, які вишивала моя бабуся. В совєтські часи було стидно-немодно одягнути щось вишите своїми руками. Ось до чого довів пропогандиський комунізм. Дякую за фільм. Ви ГЕНІАЛЬНІ.

  марія перчикмарія перчик Жыл бұрын
  • @ViolinLife Так вам и внушили, что вся ваша культура - это марш вышиванок, и вы повелись. На самом деле это были марши агрессивного национализма, антикультура. Вы были смешны, как были бы смешны русские, марширующие толпой в лаптях. Украинская поэзия? Она в основном депрессивна, и основное наследие создано малорусами в империи, в контексте русского мира. За 30 лет отторжения всего русского украинцы не создали в литературе ничего, достойного внимания. Никакие Издрики не заменят наследия русской культуры, созданной в том числе этническими малорусами. Никто вас в большую культуру тащить больше не будет: хотите культурной нищеты - на здоровье, вышиванка в помощь. Надел - и счастлив. Просто и напрягаться не надо.

   Сергей ФокинСергей ФокинАй бұрын
  • @Олена Онуфрієва Вышиванка и украинская культура в целом - архаичная и сельская, поэтому в период индустриализации УССР, в период, когда страна шла в космос, осваивала атомную энергию, когда престижна была наука - показывать себя деревенщиной было не интересно. А вот когда украинцев стали возвращать в первобытное аграрное состояние - вышиванка стала актуальна: на нее отвлекли внимание от разрушения экономики, от стремительного отставания и обнищания. «Везде, где еще процветает невежество, грубость нравов и суеверие, где торговля хромает, земледелие влачит жалкое существование, а мистика могущественна, там встречаем мы и национальный костюм». © Фридрих Ницше

   Сергей ФокинСергей ФокинАй бұрын
  • @Олена Онуфрієва Сьогодні розуміємо , що винні у тому, що не носили вишитого одягу тільки ми самі: не можна було допустити щоб хтось нам вказував що робити з нашою культурою…Теж саме було і з літературою…Кругом тільки російські школи і пестиж знати на мам‘ять російські вірші, але не рідні украінські…

   ViolinLifeViolinLife3 ай бұрын
  • також плакала. І згадували з чоловіком як в шкільному віці було не модно і соромно говорити українською, вдягати вишиванки

   Олена ОнуфрієваОлена Онуфрієва5 ай бұрын
 • АРІЯМ НОВІТНЬОЇ ДОБИ Арії новітньої доби! Народжуйтесь, живіть і вмирайте за традиціями ваших предків. Живіть з іменем своєї Нації в серці і буде вам Життя утіхою, а смерть бажаним відпочинком. Проговорюйте ім’я своєї Нації подумки, пошепки та в голос з надією в душі і Ви долучитесь до трепетного та неосяжного, до незбагненного та жаданого лише цим єдиним шляхом - через віру в Націю. Звеличуйте свою Націю, працюйте на користь Країни, на благо Свого Народу. Навчайтесь самі та навчайте своїх дітей, виховуйте з них гідних синів та дочок Нації, які оберігатимуть наш Нарід від насильства чужодухів і підтримуватимуть лад у Країні. Бережіть Нашу Країну - рідну Матір кожного гідного представника Нації, бороніть її креси, підтримуйте в ній мир, дбайте про удосконалення, збагачення, покращання її життя з праненням до справедливості, плекайте її Землі, що живлять сили Нації. Вірте в силу Нації, бо віра в неї - це запорука волі, це наш єдиний шлях досягнення бажаної мети, це наша сила перед якою жоден гнобитель та поневолювач не встоїть.

  Василь ОгурецВасиль Огурец Жыл бұрын
 • Дуже тепла стрічка. Величезна подяка за вашу роботу!

  Станіслав СербінСтаніслав Сербін2 жыл бұрын
 • Вічна війна з мордором,з антисвітом,вічна ,та для кожного буде її кінець.Прийде для кожного світлий світ правди,людяності,світ без нелюдей.

  Наталья ИвановаНаталья Иванова2 жыл бұрын
 • Дякую вам за спадок нації! 🇺🇦💛💙

  Anastasia MorozAnastasia Moroz3 жыл бұрын
 • А я в Пекине живу уже 8 лет, в Шкафу весит вышиванка, Бабуля передала лет пять назад =-))) Так я аж подорвался проверил, все ли с ней впорядке...... с вышиванкой!))) Бабуля ОКЕЙ xD

  Dennis GalatasDennis Galatas Жыл бұрын
  • Why not returning to celebrate the victory of the Ukrainian Geist?

   Emma NežinskáEmma Nežinská6 ай бұрын
 • Було дуже приємно запізнатися з чудовими українцями та українками, котрі бережуть і відновлюють традицію вишивки. А великим сюрпризом буи кадри з Дмитром Пожоджуком з Космача. котрого знаю особисто .

  Віра ШпильоваВіра Шпильова2 жыл бұрын
 • Чудовий фільм!!! Слава Україні!!!

  Marharita HusyevaMarharita Husyeva2 жыл бұрын
  • Героям Слава! 🇺🇦

   Вікторія ІльченкоВікторія Ільченко2 жыл бұрын
 • Дивлюся і плачу... безперестанно плачу... Дякую Вам за роботу! Хотіла теж спитати, чи є озвучення іноземними мовами цього фільму? Це було б дуже потрібним для популяризації нашої неперевершеної культури!

  Lida MidykLida Midyk6 ай бұрын
 • Задля того, аби жити заможно і щасливо, потрібно пам'ятати своє коріння. І знищувати ворогів, які посягають на свободу нашої держави. Слава українському народу!

  Andrii KudeliaAndrii Kudelia Жыл бұрын
  • @Сергей Фокин економіка України і країн Балтії рухається в правильному напрямку. Совєтські заводи, які не витримують тиску ринкової економіки закриваються. Це сумно, але так потрібно. Натомість сировинна економіка рашки з постійним вливанням грошей в те, що мало б давно закритися, приведе їх в тупик. Ти вочевидь сам совок, якщо захищаєш те, що мало вже давно померти.

   Andrii KudeliaAndrii KudeliaАй бұрын
  • @Andrii Kudelia Накрылась экономика почему-то выборочно: в Грузии, Молдавии, Украине, Прибалтике. В Белоруссии, России она стала вполне рыночной, научилась занимать рынки и привлекать инвестиции. В Китае она вообще до сих пор выполняет решения схездов компартии - и вышла на первое место в мире. Совок - да, это аргумент. Получается, что весь совок был в указанных выше республиках, и утащил их на дно. Но кто же им виноват? Зачем разводили всю эту коррупцию, воровство снизу доверху, стремление стащить с работы в хатынку? Кстати, украинская экономика давно перестала быть централизованной - с тех пор, как ее растащили олигархи.

   Сергей ФокинСергей ФокинАй бұрын
  • @Сергей Фокин спихувати неспроможність централізованої економіки перед викликами ринку на націоналізм безглуздо. Совок дав нам в спадок централізовану економіку, яка ніколи нормально не працювала, а при розвалі країни Совєтов взагалі накрилася.

   Andrii KudeliaAndrii KudeliaАй бұрын
  • Только почему-то чем больше украинства было за время незалежности - тем хуже было с экономикой. А какое счастье жить по уши в долгах, проев полученное от СССР промышленное наследие? Теперь национализм процветает вовсю, а от экономики остались одни долги. Самая политизированная и самая бедная страна Европы - вот результат.

   Сергей ФокинСергей ФокинАй бұрын
 • Дуже емоційний фільм. Щиро вдячна авторові! Плакала від переповнення почуттів, горда, що я українка. Покажу дітям, хай всотують любов до України та вишиванки з малечку 💙💛

  Ірочка ЦанькоІрочка Цанько3 ай бұрын
 • Правильно сказала,що нелюди сатаніють на вишиванку.Бо то сила велика,вони не можуть те побороти.

  Наталья ИвановаНаталья Иванова2 жыл бұрын
  • Бачу коментар 2 роки тому,а актуально зараз

   Людмила КвіткаЛюдмила Квітка6 ай бұрын
 • Велика подяка за фільм, щирі вітання з Українського Криму Ялта птн-пнх, аусвайса окупантів немаю завжди чекаємо Україну. Слава Україні. 🇺🇦

  GARY UA🇺🇦GARY UA🇺🇦 Жыл бұрын
 • Дякую вам за вашу працю!!!💙💛 Дякую за те, що ви даєте можливість пізнавати про наш народ, наші звичаї та традиції.

  Kristina MKristina M5 ай бұрын
 • І тим,хто створив фільм,і тим,хто стали головними героями фільму-велика шана,поклін і дяка!

  Tania BashtovaTania Bashtova6 ай бұрын
  • Жаль, не смогли снять фильм о красивой сельской одежде без националистического прогруза.

   Сергей ФокинСергей ФокинАй бұрын
 • Слози радості і щастя! Почуття гордості за нас!

  HelenHelen6 ай бұрын
 • Щирий рідний фільм. Повчальний для дітей та дорослих

  Маша БердарМаша Бердар2 жыл бұрын
 • Мріяла давно подивитись. І сміялась і плакала. Дуже сильний та емоційний фільм

  Ольга АндріївнаОльга Андріївна3 жыл бұрын
 • Дякую за подаровані емоції. Це не можна просто дивитися. Конче плакати й сміяимся.

  Levko DavydyukLevko Davydyuk2 жыл бұрын
 • ▫️💌 Obrigada, por mostrarem essa Cultura Linda de vocês! Slava Ukraine! Nos lembra Um pouco a cultura do nosso País aqui , o Brazil na região Sul do País e também no Nordeste. Muito Obrigada🙏🏼🌻

  Maria RibeiroMaria RibeiroАй бұрын
  • Muito obrigada pelas amáveis ​​palavras! O bordado é encontrado em muitos povos do mundo, mas não tem preço e é único em todos❤️

   Cat MelinoeCat MelinoeАй бұрын
 • Цікаво, пізнавально, зворушливо. Чудовий фільм! Дивитися усім!

  Nataliya VanovskaNataliya Vanovska2 жыл бұрын
 • Рекомендую цей фільм усім. А також щиро дякую за роботу усіх людей, що долучилися до створення фільму 💙💛

  Sofiia SSofiia S5 ай бұрын
 • Дуже дякую за таку неймовiрну працю! Слава Україні!❤️🙏🏻

  milex milexmilex milex2 жыл бұрын
 • Дякую! Це щастя через сльози 💗💗💗

  Lesya TaranLesya Taran2 жыл бұрын
 • Півтори години захоплення... Слава Україні!

  Fire HeartFire Heart2 жыл бұрын
 • Дякую за такий фільм! Вже 4й рік поспіль святкуємо День Вишиванки)Також День Незалежності й Великодень не обходиться без цього вбрання! Вітання з Запоріжжя)

  NastyaNastya2 жыл бұрын
 • Chudovo zrobleno tse video!! Bahato z nioho navchylas, ale holovno vidchula velyku nasolodu scho YA UKRAINKA!! Ya jyvu na pivnichnim sxodi Brazylii - i tut zhordistiu vjyvaiu moiu Vyshyvanku, xoch ya yedyna Ukrainka sered 3 milioniv naselennia!!!

  mrita285mrita2853 жыл бұрын
 • Дякую за чудовий фільм ….. прилив енергії після перегляду . 💛💛💙💙 Слава Україні ! 🖤🖤❤️❤️ Слава Нації !

  ВОЛИНЬ UAВОЛИНЬ UA Жыл бұрын
 • Дякуємо всим, хто допоміг у створенню стрічки. Всим, хто зберігає наше наші традиції♥

  Марьяна БарзюкМарьяна Барзюк6 ай бұрын
 • На одному подиху! Величезна подяка усім творцям! Надихнули.💛💛💛💙💙💙Україна понад усе!

  СвітлаНа ЯнаСвітлаНа Яна Жыл бұрын
 • Гарний фільм. Дякую за клопітку працю! 💙💛

  Enei fon GüråEnei fon Gürå2 жыл бұрын
 • Боже, які ви круті ! А люди які у нас неймовірні ❤️

  Nataly MasloNataly Maslo6 ай бұрын
 • У всіх людей у цьому фільмі очі добрі

  Oleg SerdyukOleg Serdyuk2 жыл бұрын
  • Українці! не байстрюки катів осатанілих

   _Wxrtep | CS:GO_Wxrtep | CS:GO2 жыл бұрын
 • Дивишся і просто мурашки по шкірі.

  Jaqen H'gharJaqen H'ghar3 жыл бұрын
 • Дякую за гарних людей! Відчуваю свою причетність до них,бо люблю вишивати!

  Оксана ОрищичОксана Орищич Жыл бұрын
 • Фільм дуже важливий. Дякую авторам!

  Юлія ВолодимирівнаЮлія Володимирівна Жыл бұрын
 • Дуже дякую усім, хто вклав душу у цей фільм))

  SvitlanaSvitlana2 жыл бұрын
 • Мріяла передивитись після прем'єри 2016 року. Дякую за таку змогу! Унікальний фільм!

  Елена ТригубЕлена Тригуб3 жыл бұрын
 • Дякую вам! Вишиванка, мова... Все українське може зникнути, дивлячись на дії нашої нової влади...

  Ната СуботаНата Субота2 жыл бұрын
 • Дякую за таку велику працю.

  natalia shafranskanatalia shafranska2 жыл бұрын
 • 😭😭💔💔не можна дивитися без сліз Слава Україні!💙💛

  Марійка КавачайМарійка Кавачай Жыл бұрын
  • Героям Слава!!!

   Алина АнисенкоАлина Анисенко Жыл бұрын
 • Дійсно. бомбезний фільм. Дуже рекомендую, хто ще не дивився

  Вікторія ІльченкоВікторія Ільченко2 жыл бұрын
 • О, Фолк мода! Маю від них два світшоти з вишивкою - дерево життя і серце.. Дуже хороша якість!

  Світлана СвітланаСвітлана Світлана Жыл бұрын
 • Щиро дякуємо авторам за фільм,!

  lidiyalidiya2 жыл бұрын
 • ▫️🤝🏼🇺🇦 "Obrigada" UKRAINI!! Thanks for sharing these beautiful History With né...nas everyone in the world !! I LOVE so much ukrainian people !! Bye ⚘♡

  Maria RibeiroMaria Ribeiro4 ай бұрын
 • Дивлюся, і мурахи по шкірі йдуть! Стільки дорогоцінного матеріалу! Дуже вдячна за вашу роботу!

  Irina KirichenkoIrina Kirichenko5 ай бұрын
 • Цей фільм просто необхідно показувати у навчальних закладах

  Юлія ВолодимирівнаЮлія Володимирівна Жыл бұрын
  • @Богдана Прокофьева У вас чудова вчителька)

   Cat MelinoeCat MelinoeАй бұрын
  • Вчитель*

   Богдана ПрокофьеваБогдана Прокофьева4 ай бұрын
  • Уже дивимся,вчиль сказала:3

   Богдана ПрокофьеваБогдана Прокофьева4 ай бұрын
  • Вже

   10 hours10 hours4 ай бұрын
 • Вишита сорочка це історія України -українки шиймо сорочки.

  Galina PoperGalina Poper2 жыл бұрын
  • Путін часто ходить у вишиванці...

   Академия ИзобретенийАкадемия Изобретений Жыл бұрын
 • Дякую за вашу працю! Місцями сльози на очі виступають. Це неабияк надихає і розширює розуміння глибини нашою багатої культури

  дмитро канакадмитро канака3 ай бұрын
 • Слава Україні! Україна понад усе!

  Капитан БарбоссаКапитан Барбосса2 жыл бұрын
  • Героям вічна Слава !!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Смерть ворогам !!! 🇷🇺

   I h o r - C h o r n o b r o v y iI h o r - C h o r n o b r o v y i7 ай бұрын
 • Повчальний, історичний фільм!!! Слава Україні!!!

  Айка ТейрисАйка Тейрис Жыл бұрын
 • Дякую! 💛💙

  Олексій КозакОлексій Козак3 жыл бұрын
 • Дякую за Вашу працю! 💙💛

  Вероніка ВовкВероніка Вовк3 ай бұрын
 • Фільм просто неймовірний! Так зворушливо сприйнявся, вразив аж до глибини душі, весь час бриніли сльози на очах . Дякую за непрвторні емоції, від щирого серця 🇺🇦🙏

  Valentina TurbalValentina Turbal5 ай бұрын
 • Величезна вдячність всім хто створив цей фільм ! Там де правда, там і Бог. Слава Україні.

  Ellen ToplissEllen Topliss5 ай бұрын
 • Фільм чудовий! Шкода, що не введений у навчальну програму як обовязковий! Багато стало зрозуміло. Маємо піклуватися і знати про нашу історію, націю, генетичний код.

  Анна НавроцькаАнна Навроцька4 ай бұрын
 • Дякую.Люди дуже красиві.Навіть літні.

  Ирина ЕлисееваИрина Елисеева2 жыл бұрын
 • Мало підписників! Репост, українці!

  Mephistopheles Of UkraineMephistopheles Of Ukraine Жыл бұрын
 • Цю війну Україна повинна виграти, щоб мордор назавжди зник з життя Українців.

  bibika2004bibika20046 ай бұрын
 • Мрію, щоб і молоде покоління, так віддано і з любов'ю берегла надалі наш код нації, щоб не загубилась наша міць🇺🇦 Пишаюсь історією, пишаюсь предками, пишаюсь народом українським! Ми велика нація величної країни!

  Таня ВальчишинТаня Вальчишин4 ай бұрын
 • Дякую за вашу працю! Слава Україні 💙💛

  Tetiana VasylenkoTetiana Vasylenko5 ай бұрын
 • дуже чудовий фільм. дякую

  Юлія МагелланЮлія Магеллан2 жыл бұрын
 • Автору фільму велика подяка за унікальний фільм.

  Алина АнисенкоАлина Анисенко Жыл бұрын
 • Фільм просто бомба! Україна переможе!💛💙

  iksksksko22.biksksksko22.b4 ай бұрын
 • Щодо голоду. Ми з Франківщини. Мама розказувала, що з Кировоградщини приходили люди, то батьки її (мої бабця з дідом) давали їм квасолю. Казалаа, що голод тут не так сильно відчувався, як на Великій Україні.

  Світлана СвітланаСвітлана Світлана Жыл бұрын
 • Нарешті я знайшов цю стрічку! Стільки знайомих мені людей побачив!!! Це просто неймовірно! Затісний світ ))) Гарний фільм. Іноді просто радісно посміхався, добра стрічка, гарна та дуже важлива!

  ParalloidParalloid3 жыл бұрын
 • Якщо онуки носять сорочки дідів, означає, що майбутнє за Україною.

  Mario RossiMario Rossi Жыл бұрын
 • Дякую! Фільм зворушливий.

  Аревік УстянАревік Устян3 жыл бұрын
 • Величаво, красиво, вражаюче! А люди, люди які гарні! Відпочила м душею у цей тяжкий час!

  Halyna HevkoHalyna Hevko2 ай бұрын
 • Дякую за вашу працю 🇺🇦❤️🇺🇦 Ось такий контент потрібно транслювати по національному марафону, а не Кошового

  AmeliAmeli4 ай бұрын
 • прекрасний матеріал, залишаю коментар для розповсюдження, щоб більше людей побачили його! Слава Україні!

  Ната ГончароваНата Гончарова4 ай бұрын
 • Дякую за можливість перегляду. Чудовий фільм.

  Oksana KrasnizkayaOksana Krasnizkaya3 жыл бұрын
 • Усім велика подяка і низький уклін за історичні історії. Таки фільми повині постійно бути і в кінотеатрах у тч. Ми сьогодні тільки почали відчувати, що Україна і Українець звучить на весь світ. Світ захоплюється Українцями. СлаваУкраїні! Слава Нації! 💙💛

  Наташа ПшеничнаяНаташа Пшеничная5 ай бұрын
 • Дякую слава Україні слава Героям УПА ❤️🖤💙💛💙

  ROBOT_BOTROBOT_BOT Жыл бұрын
 • ВИШИТА СОРОЧКА -- СИМВОЛ СВОБОДИ!

  БІОЛОГІЯ до ЗНОБІОЛОГІЯ до ЗНО2 жыл бұрын
 • Дуже, дуже гарни сорочки вышыванкы нашими ридными.Та , а яки красыви дивчата и жинки в цых сорочках и таких гарных та умных дивчат и жинок мабуть бильше в свити не мае. Украинска дивчина и жинка це чудо и надия на вичнисть. Сумую за те, что не з вами и не чую ваш говор, красыви писни, добри усмишкы. Спасибо нашим предкам зробывших такый чудовый и здоровый генотип людыны. Кланяюсь всим землякам та побратымам.

  valentin rudenkovalentin rudenko Жыл бұрын
 • як для нас важливо наше єднання та збережння святин.

  Наталья ИвановаНаталья Иванова2 жыл бұрын
KZburn